Врбас: АК „Панонији“ прегршт медаља

У организацији Атлетског клуба „ВAK“ из Врбаса, у недељу, 26. марта, одржан је 4  по реду атлетски меч „Врбас кидс 4“.

Поред домаћих играча у трчању на 60, 200 и 600 метара, штафетним тркама, бацању вортекса и скоку у даљ, наступали су и играчи Атлетског клуба „САК“ из Србобрана и Атлетских клубова „Панонија“ и „Тамиш“ Панчево.

На овом четворомечу освојено је много медаља како домаћег клуба тако и осталих учесника, а такмичари АК „Паноније“ Панчево могу бити више него задовољни:

У трци на 60 метара и бацању вортекса Лав Грујевић је освојио златну медаљу, док је у штафетној трци 4×60 метара, освојио бронзу.

Арон Стојић освојио је злато у бацању вортекса, сребро у трци на 60 метара и бронзу у штафети 4×60 метара.

Олга Гошић освојила је бронзу у трци на 200 метара, сребро у вортексу и штафети 4×60 метара.

Анђела Стефановић била је прва, односно освојила је златну медаљу у трци на 60 и 200 метара, као и штафетној трци 4×60 метара.

Срђан Николић огрнуо се златном медаљом у трци штафета 4×600 метара, а сребрном медаљом у тркама на 60 и 200 метара.

Петар Секуловић је био златан у трци на 60 метара и бацању вортекса, а у штафетној трци 4×200 метара је освојио бронзу.

Нина Штркаљ је била шампионски расположена у трци на 60 и штафетној трци 4x 200 метара, а златну медаљу је освојила и у бацању вортекса.

Валентина Мирков је освојила злато у вортексу и штафети 4×200 метара, а сребро у тркама на 60 и 200 метара.

Занди Штркаљ је освојио злато у трци на 60 метара, сребро у трци на 200 метара, а златну медаљу понео је кући и у трци штафете 4×200 метара.

Владимир Мирков освојио је златне медаље у трци на 600 метара, у вортексу и штафетној трци 4×200 метара.

На овом атлетском митингу – мечу у Врбасу поред великог броја медаља оборени су и многи лични рекорди атлетичара и атлетичарки клубова који су наступали.

Тренер Атлетског клуба „Панонија“ Панчево Саша Стојиловић веома је задовољан наступом и залагањем својих играча, а пред којима су нови изазови већ на пролећним кросевима и такмичењима на Првенству Србије.