Панчево: За АК „Панонију“ нове медаље из Врбаса и Грчке

Након успешно организованих трка у Девојачком бунару Атлетски клуб „Панонија“ из Панчева у недељу, 12. маја, са шест такмичара, надметао се у Врбасу на 4. Врбашкој трци.

Читавом догађају на коме је учествовало преко 200 такмичара из Србије, земаља региона, Русије и Украјине, претходиле су дечје трке у техничкој организацији АК „Паноније“.

Прву медаљу и то златну освојио је Лав Грујевић – у конкуренцији дечака другог разреда. Овим успехом Грујевић је потврдио прошлогодишњу шампионску титулу.

Пригодни пехар и златна медаља припала је и Анђели Стефановић – у трци девојчица петог разреда.

Петар Секуловић окитио се бронзаном медаљом – у трци дечака седмог разреда.

Из Врбаса је у Панчево стигла и сребрна медаља, а освојила ју је Милица Јелић у јакој конкуренцији девојчица осмог разреда.

У трци рекреативаца на 5 километара Данијел Грујевић заузео је седмо место.

Истога дана Атлетски клуб „Панонија“ Панчево имао је свог такмичара и у Грчкој, у граду Калихтеа, где је Милана Тирнанић у конкуренцији сениорки на сто метара освојила бронзу.