Иако је прва селекција ФК Слоге тек у последњем колу изборила опстанак у Подручној фудбалској лиги Панчево, млађе селекције овог фудбалског колектива у току читавог првенства бележиле су одличне резултате и у врху су својих лига.
По речима чланова управе, ови резултати нису случајни и чине их симбиоза урођеног талента и квалитетног рада са млађим категоријама у клубу.
Селекције петлића – наступају у лигама најмлађих категорија у округу, у лиги 7 и лиги 9. Након пласмана у плеј оф и одиграних финалних утакмица петлићи ФК Слоге су у обе лиге, иза екипе ФК Младост из Омољице и панчевачких екипа Динама и Железничара, заузели трећа места.
Пионирска селекција (играчи узраста до 15 година) – такмичи се у Пионирској лиги јужног Баната – група „Југ“, а крај првенства су дочекали на на 2. месту. Како је првопласирани ФК Железничар већ првак Војводине, пионири ФК Слоге аутоматски су обезбедили пласман у виши ранг такмичења, односно у Војвођанску лигу.
Омладинска селекција (играчи узраста до 19 година) – такмичи се у Омладинској лиги јужног Баната и крај првенства је завршила на 1. месту.


Као посебан шлаг на торти, у петак, 26. јуна, комбинована екипа пионира и омладинаца ФК Слоге одиграла је пријатељску утакмицу са фудбалерима кинеског Cheng Xiana (Hengeng Xian Fei Football), а резултат је био 6:2.
Ови резултати нису прошли незапажено међу љубитељима фудбала у Банатском Новом Селу и региону. Наиме, како нам преносе из управе ФК Слоге, на адресу њиховог клуба ових дана стижу бројне похвале од некадашњих играча и чланова управе, али и заљубљеника у фудбал, а све на рачун успешног развоја подмлатка у Банатском Новом Селу.
